TOPLANTI SALONLARI

Toplantı ve Kongre Turizminde Profesyonel Bir Bakış..

Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center farklı boyut ve özelliklere sahip çok amaçlı toplantı salonları ile beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermektedir.

Usta eller tarafından hazırlanmış ikramlar ile toplantılar şimdi daha keyifli.
10 kişiden 1000 kişiye kadar tüm organizasyonlarınıza tam donanımlı teknik altyapı, ekipman ve profesyonel kadrosu ile ev sahipliği yapmaktadır.

Otelimiz toplantı salonları arasında bilgisayar ağ sistemi, kablolu ve kablosuz internet bağlantısı mevcut olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Büyük Balo Salonu

900 kişi kapasiteli, 20m2’lik sahnesi bulunan salonumuzda toplantı, kongre, seminer, nişan, sünnet, düğün ve özel organizasyonlarınızda kusursuz servisimizle hizmetinizdeyiz.


Şehrazat

Gün ışığıyla aydınlanan, dağ ve şehir manzaralı, 400 kişi kapasiteli salonumuz toplantı, kongre, seminer, nişan, sünnet, düğün ve özel organizasyonlarınız için ideal.


Osmanlı Meydanı

120 kişi kapasiteli,Osmanlı saraylarının görkemini aratmayacak şıklık ve konforda kapalı gruplara özel toplantı, yemek ve tüm davetleriniz için kusursuz servisiyle hizmete hazır.


Divan

120 - 140 kişi kapasiteli, tam donanımlı salonumuz; kokteyl, toplantı, seminer ve özel davetlerinize ev sahipliği yapıyor.


Panorama I-II-III

10 kişiden 100 kişiye kadar gerçekleştirmeyi düşündüğünüz farklı yerleşim düzenlerinde toplantı, eğitim ve seminer organizasyonlarınız için tam donanımlı teknik ekipmanı, kahve molalarınız için geniş fuaye alanı ile hizmet vermektedir.


Firuze I-II-III

10 kişiden 100 kişiye kadar gerçekleştirmeyi düşündüğünüz farklı yerleşim düzenlerinde toplantı, eğitim ve seminer organizasyonlarınız için tam donanımlı teknik ekipmanı ile hizmetinizde.


Sude I-II

Sude I ve Sude II salonlarımız ve fuayesi tüm toplantı ve özel resepsiyonlarınız için farklı yerleşim düzenlerinde tam donanımlı teknik ekipmanı ile hizmetinizde. Geniş Fuaye alanı kahve molalarınız için ideal.