Anneler Gününe Özel


Anneler gününe özel kahvaltı

Almira Hotel Ailesi olarak hayatımızın vazgeçilmez kadınları olan tüm annelerimizin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutlarız.

Anneniz ile keyifli bir Anneler Günü kutlamasına hazır olun! 

 • Göz alıcı Bursa ve Uludağ manzarası eşliğinde Almira Hotel Alluna Havuzbaşı’nda sağlıklı ve taze lezzetlerin yer aldığı zengin bir kahvaltı anneniz için harika bir hediye olacak. 
   
 • 14 Mayıs 2016, Pazar günü 09.30 – 13.30 saatleri arasında düzenlenecek olan Anneler Günü Kahvaltısında Zengin Açık Büfe Kahvaltı sınırsız çay – kahve,  KDV dahil kişi başı 60 TL. 0-6 yaş arası minik misafirlere ücretsiz hizmet verirken, 7-12 yaşındakilere ise % 50 indirim uygulayacak.  Çocuklar  animatörler eşliğinde eğlenceye ve oyuna doyacaklar. Eşsiz lezzetler ve hoş sohbetlerle dolu kahvaltı sonrası bol köpüklü türk kahvesi otelimiz ikramıdır.
   
 • Anneler Günü kahvaltısına katılan annelerimiz için SPA bölümünde gün boyunca Termal Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Genel Türk Hamamı, Fin Hamamı, Fitness Center %50, VIP Hamam ve Masaj uygulamalarında  %30 indirim uygulanacaktır.
   
 • Rosso Brasseri’nin yemyeşil bahçesinde nefis pastalar eşliğinde annenize çok tatlı zamanlar yaşatabilirsiniz. Ayrıa Anneler Günü’ne özel hazırlanmış pastalar %20 indirimli olacaktır.
   

Alluna Havuzbaşı’da Ulaşım kolaylığı ile şehrin merkezinde karmaşadan uzak bu özel güne keyif katabilirsiniz. Misafirlerimiz için otopark hizmeti ücretsizdir.